Jak dobrze dobrać lustra i szyby?

Lustra i szyby użyte do wykonania szaf lub innych mebli na wymiar z pewnością dodadzą wnętrzu ducha nowoczesności i elegancji. W naszej ofercie znajdziesz spory wybór barw oraz rodzajów tych materiałów.

Kolor lustra lub szyby najlepiej dopasować do wystroju całego wnętrza, w którym ma być zamontowana szafa. Chętnie doradzimy, jak najlepiej dobrać barwy, by mieszkanie, dom lub biuro prawidłowo spełniały swoje funkcje.

Wersja „SAFE”

Tam, gdzie bezpieczeństwo liczy się najbardziej, polecamy wybór bezpiecznych wariantów luster i szyb! Są one podklejane folią, która zabezpiecza szkło w razie stłuczenia – nie rozpryśnie się ono po całym pokoju, ponieważ odłamki pozostaną przyklejone do folii. Na lustrze lub szybie powstaną jedynie pęknięcia. Polecamy szczególnie rodzicom z małymi dziećmi oraz do stosowania w kuchniach i łazienkach.

Wersja antybakteryjna

Higieniczna wersja szkła Lacobel, którą stosujemy najczęściej w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności lub warunkach sprzyjającym rozwojowi bakterii i grzybów. Polega na pokryciu szkła powłoką antybakteryjną.

Comments are closed.